OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Node ID
ast: ID del noyu
