OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Module
bn: মডিউল
