OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Variable
cy: Newidiol

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Node ID
cy: ID Nod
