OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Variable
da: Variabel

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Module
da: Modul

en: Source
da: Kilde

en: Block ID
da: Blok ID

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Parent ID
da: Overordnet ID

en: Block Content
da: Blokindhold

en: Tag ID
da: Taggets ID

en: Block Region
da: Blokregion

en: Save Layout
da: Gem Layout
