OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin
