OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Module
hr: Modul

en: Source
hr: Izvor
