OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Variable
id: Variabel

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Node ID
id: ID Node

en: Module
id: Modul

en: Source
id: Sumber

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Parent ID
id: ID Induk

en: Block Content
id: Konten Blok
