OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Variable
ja: 変数

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Node ID
ja: ノードID

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Module
ja: モジュール

en: Source
ja: ソース

en: Block ID
ja: ブロックID

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Parent ID
ja: 上位コメントのID

en: Block Content
ja: ブロックコンテンツ

en: Tag ID
ja: タグID

en: Save Layout
ja: レイアウトを保存

en: Layout ID
ja: レイアウト ID
