OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Source
ku: سەرچاوە
