OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
