OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter
