OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Weight
ps: وزن

en: Variable
ps: بدلیده

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Source
ps: سرچينه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند
