OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz
