OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Parent ID
th: ลำดับชั้นของ ID

en: Block Content
th: เนื้อหาของบล็อก
