OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Variable
be: Зменная

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Module
be: Модуль

en: Source
be: Крыніца

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Block Content
be: Змесціва блоку

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання
