OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Variable
eo: Variablo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu
