OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Module
fi: Moduuli

en: Source
fi: Lähde

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Block Content
fi: Lohkon sisältö

en: Save Layout
fi: Tallenna ulkoasu
