OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Source
hi: स्रोत

en: Block Content
hi: ब्लॉक सामग्री
