OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Node ID
jv: ID Node

en: Module
jv: Modul
