OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх
