OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်
