OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत
