OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Variable
oc: Variabla

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Module
oc: Modul

en: Source
oc: Font

en: Content Type
oc: Tipe de contengut
