OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ
