OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto
