OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Source
ug: مەنبە
