OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Module
el: Μονάδα

en: Source
el: Πηγή

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Parent ID
el: Γονικό ID

en: Block Content
el: Περιεχόμενο Μπλοκ
