OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Import
gu: આયાત
