OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Variable
ru: Переменная

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Node ID
ru: ID материала

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Module
ru: Модуль

en: Source
ru: Источник

en: Block ID
ru: ID блока

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Parent ID
ru: ID родителя

en: Block Content
ru: Содержимое блока

en: Tag ID
ru: Идентификатор тега

en: Block Region
ru: Регион Блока

en: Save Layout
ru: Сохранить макет

en: Layout ID
ru: ID схемы
