OM Subthemer (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Variable
ta: மாறி

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Module
ta: கூடகம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை
