OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی
