OM Tools (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Block
bn: ব্লক

en: System
bn: সিস্টেম
