OM Tools (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Node
ja: ノード

en: Block
ja: ブロック

en: System
ja: システム

en: Backup
ja: バックアップ

en: Restore
ja: 復元

en: Search box size
ja: 検索ボックスのサイズ
