OM Tools (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Menu
ast: Menú

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Block
ast: Bloque

en: System
ast: Sistema
