OM Tools (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Block
cs: Blok

en: System
cs: Systém

en: Backup
cs: Zálohování

en: Restore
cs: Obnova

en: Button Text
cs: Text tlačítka
