OM Tools (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Menu
kk: Мәзір

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Block
kk: Блок

en: System
kk: Системасы
