OM Tools (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Backup
kn: ಬ್ಯಾಕ್ಅಪ್
