OM Tools (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Block
ku: بلۆک

en: System
ku: سیسته‌م
