OM Tools (7.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ
