OM Tools (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Menu
tr: Menü

en: User
tr: Kullanıcı

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Node
tr: Düğüm

en: Block
tr: Blok

en: System
tr: Sistem

en: Backup
tr: Yedekle

en: Restore
tr: Geri yükle

en: User Login Block Form
tr: Kullanıcı Girişi Bloğu Formu

en: Change User Login Form
tr: Kullanıcı Girişi Formunu Değiştir

en: User Login Block Settings
tr: Kullanıcı Girişi Bloğu Ayarları

en: User Login Page Form
tr: Kullanıcı Girişi Sayfası Formu

en: Change User Login Page Form
tr: Kullanıcı Girişi Sayfası Formunu Değiştir

en: User Login Page Settings
tr: Kullanıcı Girişi Sayfası Ayarları
