OM Tools (7.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Menu
eo: Menuo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Block
eo: Bloko

en: System
eo: Sistemo
