OM Tools (7.x-2.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Menu
gl: Menú

en: User
gl: Usuario/a

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Node
gl: Nodo

en: Block
gl: Bloque

en: System
gl: Sistema

en: Restore
gl: Restaurar
