OM Tools (7.x-2.0-rc2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Menu
hi: सूची

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Block
hi: ब्लॉक

en: System
hi: प्रणाली

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित
