OM Tools (7.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Menu
hu: Menü

en: User
hu: Felhasználó

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: System
hu: Rendszer

en: Backup
hu: Adatbázismentés

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Button Text
hu: Gombfelirat
