OM Tools (7.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: System
ps: سيستم
