OM Tools (7.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: பெட்டி

en: System
ta: கட்டமைப்பு
