OM Tools (7.x-2.0-rc2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Menu
ur: مینیو

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Block
ur: بلاک

en: System
ur: نظام
