OM Tools (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: System
bo: མ་ལག

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།
