OM Tools (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Menu
es: Menú

en: User
es: Usuario

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Node
es: Nodo

en: Block
es: Bloque

en: System
es: Sistema

en: Backup
es: Copia de seguridad

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: Restore
es: Restaurar
