OM Tools (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Block
km: ប្លុក

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។
